Stażysta / Stażystka w Wydziale Metrologii i Zarządzania Wyposażeniem Pomiarowo-Badawczym
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Urząd Dozoru Technicznego
11. 4. 2024

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.
Kluczowe obowiązki:

  • Wykonywanie pod nadzorem wzorcowań, sprawdzeń i napraw urządzeń pomiarowych.
  • Przygotowywanie i pakowanie urządzeń pomiarowymi do wysyłki.
  • Odbiór przesyłek z urządzeniami pomiarowymi (sprawdzanie kompletności).
  • Obsługa dedykowanego programu do nadzoru nad urządzeniami pomiarowymi.
  • Wykonywanie prac pomocniczych związanych z realizacją zadań Wydziału.

Nasze oczekiwania:

  • Zgłoszenia od studentów lub absolwentów studiów wyższych technicznych.
  • Mile widziane doświadczenie w kontroli jakości, laboratorium pomiarowym.
  • Zdolność do szybkiej nauki obsługi programów komputerowych.
  • Zdolności manualne, precyzyjność, cierpliwość - wykonywanie powtarzalnych czynności.
  • Umiejętność współpracy w zespole, samodzielność, elastyczność.

Oferujemy:

  1. Odpłatną współpracę (zatrudnienie w ramach umowy o pracę).
  2. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  3. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie

  • Praca Poznań
  • Stażysta Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190