Stażysta / Stażystka w dziale logistyki
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Randstad Polska wspiera firmy w zatrudnianiu najlepszych Pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Rozpocznij pracę w międzynarodowej firmie naszego Klienta, gdzie zdobędziesz profesjonalne doświadczenia zawodowe, które zdecydowanie wykorzystasz w przyszłości. Jeśli jesteś studentem, jesteś dyspozycyjny od czerwca na cały etat i chcesz zdobyć podczas wakacji doświadczenie w międzynarodowej firmie - aplikuj już teraz. Gwarantujemy elastyczne podejście do godzin pracy podczas sesji egzaminacyjnej.

Oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie(min. B2+)
  • dobrej znajomości programu Excel w praktyce (m.in. tabele przestawne, vlookup)
  • mile widziana osoba w trakcie lub po studiach logistycznych
  • dyspozycyjności od 01.06.2024 do 31.08.2024 z możliwością kontynuowania współpracy :)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - 5500 zł brutto
  • dodatek lunchowy 270 zł brutto
  • dostęp do sklepiku wyprzedażowego z produktami klienta
  • pakiet medyczny i sportowy to już podstawa, a my wychodzimy o krok dalej: dostaniesz dostęp do całej platformy benefitowej; poznaj plusy pracy dla Randstad
  • zdobycie niezapomnianych doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku

Zadania

  • planowanie i koordynowanie jednego z elementów łańcucha dostaw (w zależności od roli)
  • wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów firmy jak i również do arkuszy Excel
  • sprawdzanie poprawności danych
  • sporządzanie cyklicznych raportów i analiza danych
  • procesowanie zamówień w systemie SAP
  • wykonywanie zadań dla zespołu, który wspomożesz - podejmiesz wyzwanie?

  • Praca Warszawa
  • Stażysta Warszawa
  • Logistyk Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228