Stażysta/Stażystka w dziale Lean (k/m)
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie w realizacji warsztatów i wydarzeń Lean;
  • planowanie i realizacja audytów 5S oraz przeglądów spotkań operacyjnych;
  • przygotowanie materiałów i wsparcie w realizacji szkoleń z zakresu narzędzi Lean;
  • wsparcie w zarządzaniu systemem sugestii pracowniczych;
  • prace manualne (np. wieszanie oznaczeń i tablic na hali produkcyjnej);
  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.

WYMAGANIA:
  • duża samodzielność i inicjatywa;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;
  • rzetelność w wykonywaniu zleconych prac;
  • chęć nauki przy wsparciu doświadczonych Specjalistów z zakresu Lean;
  • dyspozycyjność min. 20h tygodniowo;
  • bardzo dobra znajomość MS Office.

OFERUJEMY:
  • atrakcyjna stawka godzinowa;
  • współpraca w ramach umowy zlecenia;
  • dofinansowanie kantyny pracowniczej;
  • udział w eventach i integracjach firmowych;
  • udział akcjach pro pracowniczych z nagrodami.

  • Praca Gliwice
  • Stażysta Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544