STAŻYSTA /STAŻYSTKA w Dziale Administracji Biurowej
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska
Solutions30 Mobile
25. 5. 2024

Solutions30 Mobile jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku jest częścią międzynarodowej grupy Solutions30.
Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie budowy i utrzymania sieci telefonii komórkowej.
Oprócz modernizowania istniejących już stacji bazowych stawiamy także na budowę nowych obiektów radiowych.
Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia podejmują wyzwania wykazując się doświadczeniem i odpowiedzialnością.
Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim, a praca w naszym zespole to czysta przyjemność!
Ponieważ dynamicznie się rozwijamy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Twoje obowiązki:
- zarządzanie kalendarzem
- dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
- archiwizacja dokumentów
- sporządzanie zamówień
- kontakty z dostawcami
- wsparcie Kierownika Biura w codziennych obowiązkach
Wymagania stanowiska:
- łatwość nawiązywania kontaktów, pozytywne nastawienie oraz chęci do pracy
- dokładność i zaangażowanie
- znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- pełne wdrożenie w zakres obowiązków
- miłą atmosferę w naszym zgranym zespole
Zapraszamy, zaaplikuj do nas!
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Solutions 30 Mobile Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa. Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczone będą inne dane osobowe niż określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy i chce Pani/Pan, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji lub jest Pani/Pan zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszę umieścić w treści CV następujące klauzule. Wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed wycofaniem zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Mobile Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa , moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż wymagane przez Kodeks pracy, w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Mobile Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Solutions 30 Mobile Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego.

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064