Stażysta / Stażystka ds. Utrzymania Ruchu (Płatny Staż)
  • Gdynia, Przemiałownia Gdynia
pomorskie, Gdynia, Przemiałownia Gdynia, pomorskie, Polska
CEMEX Polska Sp. z o.o.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Przemiałownia Gdynia

Forma współpracy: Płatny staż – w ramach umowy o pracę z firmą zewnętrzną

Twoje zadania na stanowisku:

  • Wsparcie w nadzorowaniu prawidłowości eksploatacji maszyn i urządzeń mechanicznych w celu zapobiegania awariom;
  • Przeglądy maszyn i urządzeń, wsparcie w przygotowywaniu planów remontów urządzeń mechanicznych;
  • Nadzorowanie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń;
  • Udział w przeglądach technicznych;
  • Uczestnictwo w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń;
  • Wsparcie w procesie analizy postojów i awarii urządzeń mechanicznych, realizacja wniosków zmierzających do ciągłego doskonalenia pracy w/w urządzeń;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne w kierunku mechanika lub wyższe preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn; a także studenci ostatnich lat studiów technicznych,

  • Znajomość budowy i eksploatacji urządzeń mechanicznych;

  • Dobra znajomość rysunku technicznego (samodzielne tworzenie dokumentacji wykonawczej i złożeniowej;

  • Podstawowa wiedza na temat technologii wykonywania prac mechanicznych

  • Minimum podstawowa znajomość programów pakietu MS Office, SolidWorks lub Autocad.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- będzie dodatkowym atutem.

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Co możesz zyskać?

  • Płatny staż w ramach umowy o pracę z firmą zewnętrzną w pełnym wymiarze godzin;
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia od liderów z branży;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet świadczeń dodatkowych; (np. opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa);
  • Pracę w zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera;
  • Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika - BHP to nasz priorytet!

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849