Stażysta / Stażystka ds. Technologii Produkcji Cementu
  • Chełm, Cementownia Chełm
lubelskie, Chełm, Cementownia Chełm, lubelskie, Polska
CEMEX Polska Sp. z o.o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Cementownia Chełm

Forma współpracy: Umowa o pracę w ramach 2-letniego płatnego program stażowego
Twoje zadania na stanowisku:

  • Wspieranie nadzoru technologicznego dla surowców i paliwa technologicznego;

  • Udział we wdrażaniu nowych surowców i paliwa w procesach produkcji klinkieru i cementu: poprzez dobór, prowadzenie, kontrolę i dokumentację testów technologicznych;

  • Asystowanie przy planowaniu przeglądów technologicznych w Grupie Produkcji oraz przy wykonywaniu dokumentacji po przeglądowej;

  • Uczestniczenie w formułowaniu wniosków inwestycyjnych dla optymalizacji procesów produkcji klinkieru i cementu;

  • Udział w procesie audytowania systemów ZSZ;

  • Przestrzeganie zasad związanych z zabezpieczaniem i odbezpieczaniem urządzeń zgodnie z procedurami;

  • Uczestniczenie w programie planowania przeglądów technologicznych, mechanicznych i elektrycznych urządzeń.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika, chemia, fizyka;

  • Umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel.

Co możesz zyskać?

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu;

  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia od liderów z branży;

  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in.,

    • prywatna opieka medyczna LUX MED dla Ciebie i Twojej rodziny,

    • karty sportowe FitProfit i możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych,

    • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny,

    • dostęp do platformy MyBenefit, która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach,

    • dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki,

    • dofinansowanie do okularów,

    • programy szkoleniowe realizowane online i stacjonarnie,

    • atrakcyjny system nagród: nagrody za osiągnięcia półrocza, nagrody roku,

  • Pracę w zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera;

  • Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika - BHP to nasz priorytet!

  • Praca lubelskie
  • Pracownik produkcji lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667