Stażysta / Stażystka ds. Rozwoju Technologii Wychwytywania CO2
  • Chełm
Chełm, Chełm, lubelskie, Polska
CEMEX Polska Sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Cementownia Chełm

Forma współpracy: 2-letni płatny program stażowy w ramach umowy o pracę
Twoje zadania na stanowisku:

  • Przegląd, ocena i raportowanie technologii związanych z redukcją emisji CO₂;
  • Udział w projektach związanych z przygotowaniem i realizacją technologii wychwytywania CO₂, transportowania i składowania;
  • Określenie możliwości zastosowania rozwiązań redukcji CO₂ w przemyśle cementowym;
  • Raportowanie w zakresie liczenia CO₂, śladu węglowego;
  • Wsparcie w przygotowaniu analiz kosztowych;
  • Monitorowanie i raportowanie krajowych oraz europejskich przepisów prawa, ustaw oraz rozporządzeń związanych z redukcją emisji CO2;
  • Analiza danych oraz raportowanie postępu prac.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki: Inżynieria Procesowa, Technologia Chemiczna, Ochrona Środowiska, Automatyka lub pokrewne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym środowisku;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel.

Co możesz zyskać?

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu;

  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia od liderów z branży;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych;

  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in.

    • prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny,

    • karty sportowe Fit Profit i możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych,

    • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny,

    • dostęp do platformy My Benefit, która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach,

    • dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki,

    • dofinansowanie do okularów,

    • programy szkoleniowe realizowane online i stacjonarnie,

    • atrakcyjny system nagród: nagrody za osiągnięcia półrocza, nagrody roku

  • Pracę w zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera;

  • Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika - BHP to nasz priorytet!

  • Praca Chełm
  • Chełm - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584