Stażysta / Stażystka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BSP Bracket System Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

W związku z tym, iż staż będzie częściowo współfinansowany z Urzędu Pracy prosimy  o aplikowanie tylko  osoby nie posiadające obecnie zatrudnienia oraz studentów studiów niestacjonarnych.

Zakres obowiązków

  • asystowanie przy wykonywaniu projektów podkonstrukcji aluminiowej pod elewacje wentylowane
  • wykonywanie rysunków oraz detali technicznych w programach projektowych
  • sporządzanie wycen podkonstrukcji aluminiowych
  • przygotowywanie zestawień materiałów do zamówień
  • współpraca z pracowniami architektonicznymi

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego
  • szkolenia z programów projektowych oraz konstruktorskich
  • możliwość poszerzania wiedzy na temat regulacji prawnych w budownictwie
  • możliwość poznawania nowin technologicznych w branży budowlanej
  • możliwość zapoznania się ze środowiskiem budowlanym
  • udział w nowatorskich projektach i realizacjach w Polsce oraz za granicą
  • udział w innowacyjnych projektach badawczo-rozwojowych
  • elastyczne godziny pracy

Wymagania:

  • obsługa programów projektowych CAD
  • podstawowa wiedza z dziedziny konstrukcyjno-budowlanej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność

  • Praca Warszawa
  • Stażysta Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080