Stażysta| Rekrutacja | Pruszków | rozpocznij swoją przygodę w HR |
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szukasz pierwszej pracy biurowej? Chcesz zdobyć doświadczenie w rekrutacji? Interesujesz się obszarem HR? Lubisz pracę z ludźmi?

Jeśli TAK to aplikuj i dołącz do naszego warszawskiego zespołu!

Poszukujemy Stażystki/ Stażysty, który będzie odpowiedzialny za:

  • Publikowanie ofert pracy na lokalnych stronach i grupach na FB
  • Wsparcie działu rekrutacji poprzez kontaktowanie się z kandydatami
  • Archiwizację dokumentów

Czego oczekujemy?

  • Komunikatywności i Kreatywności
  • Znajomości obsługi pakietu Office 365 i urządzeń biurowych
  • Zdolnościami wyszukiwania informacji
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Mile widziane Zainteresowanie obszarem HR i/lub administracji
  • Mile widziany status studenta

Co oferujemy?

  • Umowę zlecenie
  • Stawkę 29zl/h ( brutto = netto dla studenta/ucznia)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze rekrutacji
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Hybrydowy system pracy po okresie wdrożenia
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwości rozwoju w strukturach Gi Group

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055