Stażysta / Płatny Staż w dziale Nowych Technologii Cyfrowych
  • Słubica B, gmina Żabia Wola
mazowieckie, Słubica B, gmina Żabia Wola, mazowieckie, Polska
Canpol Sp. z o. o.
21. 9. 2024

Interesujesz się e-commerce i chcesz zdobyć cenne doświadczenie w pracy z systemem Magento oraz MS Excel? To oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy możliwość rozwoju w dynamicznej branży oraz praktyczną naukę obsługi jednego z najpopularniejszych systemów zarządzania sklepami internetowymi.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych produktów w systemie Magento (min. nazwy, opisy, ceny, kody produktów)
  • Zarządzanie zdjęciami produktów (dodawanie, edycja).
  • Korekta błędów lub nieścisłości w danych produktowych.
  • Tworzenie i edytowanie atrybutów produktów (np. rozmiary, kolory).
  • Przypisywanie produktów do odpowiednich kategorii i podkategorii w systemie.
  • Praca z plikami CSV, XML w celu masowego dodawania lub aktualizacji produktów

Oczekujemy:

  • Student lub absolwent studiów na kierunkach min. marketing, administracja, ekonomia
  • Spostrzegawczość i dokładność w pracy z danymi.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
  • Dobra znajomość programów MS Office (min. Excel).
  • Zainteresowanie branżą e-commerce i gotowość do nauki obsługi systemów CMS oraz sklepu internetowego (Magento).
  • Znajomość Magento nie jest wymagana – wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • 6-miesięczny, płatny staż w trybie godzinowym (dni i godziny pracy do uzgodnienia indywidualnie).
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym (częściowo zdalnie, częściowo w biurze).
  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju.
  • Nasze referencje po zakończonym stażu.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132