Stażysta na stanowisko maszynisty
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa pojazdów kolejowych i wykonywanie zadań związanych z bieżącym utrzymaniem infrastruktury kolejowej dla utrzymania parametrów techniczno-eksploatacyjnych linii kolejowych,
  • obsługa techniczna pojazdów kolejowych w celu zapewnienia ich sprawności technicznej,
  • prowadzenie dokumentacji pokładowej pojazdów, ewidencji zużytych materiałów eksploatacyjnych,
  • udział w przeglądach technicznych pojazdów kolejowych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe lub zasadnicze branżowe, mile widziane na kierunku/specjalności: mechanika, elektryka lub sterowanie ruchem kolejowym,
  • dyspozycyjność (praca ma charakter delegacji),
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 23.10.2024.

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690