Stażysta IT
  • Poznań
stażysta IT
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zacznij karierę z poczuciem celu.

W GSK łączymy naukę, technologię i umiejętności, aby razem pokonywać choroby. Naszym celem jest poprawa życia miliardów ludzi na całym świecie. Łącząc wyjątkowych ludzi w środowisku opartym o wszechstronność i integrację, możemy wywierać pozytywny wpływ w skali globalnej.

Oczekujemy

  • znajomość podstaw sieci komputerowych (warstwy OSI, routery, switche, firewalle)
  • znajomość koncepcji środowiska chmury - Azure
  • znajomość narzędzi O365 - Teams, Excel, Word, Outlook
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • możliwość udziału w szkoleniach i doskonalenia umiejętności

  • możliwości rozwoju w ramach struktury firmy

  • elastyczne godziny pracy

  • kultura pracy oparta na szacunku, uczciwości i skupieniu się na potrzebach konsumentów

  • umowa zlecenie (pierwsze 6 miesięcy, później możliwość przedłużenia na kolejne 12 miesięcy)

  • praca w trybie hybrydowym
  • stawka godzinowa 31 zł brutto/h przez pierwsze 6 miesięcy

  • RandstadPlus – system benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)

  • możliwość zatrudnienia przez GSK, po odbyciu stażu

Zadania

  • pomoc w zarządzaniu serwisem Secured Connectivity
  • pomoc w zarządzaniu procesami wspierającymi w obszarze Secured Connectivity - Access Mgmt, Change Mgmt, Incident & Problem Mgmt, Knowledge Mgmt
  • obsługa urządzeń sieciowych: firewalle Palo Alto
  • utrzymywanie i aktualizowanie informacji o tunelach IPSec wewnątrz GSK

  • Praca Poznań
  • Stażysta Poznań
  • Administrator IT Poznań
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567