Stażysta ds. marketingu – płatny staż
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Integra Software
17. 4. 2024

Integra Software od ponad 30 lat oferuje rozwiązania programistyczne dla branż technicznych, głównie związanych z transportem i motoryzacją. Oferujemy płatny staż z możliwością kontynuacji współpracy po ukończeniu studiów. Jeżeli jesteś studentką / studentem i uda Ci się pogodzić studia z pracą, to szukamy właśnie Ciebie.
Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole, jeśli:
- interesuje Cię świat marketingu - chcesz się rozwijać w tym obszarze i podejmować nowe wyzwania;
- jesteś osobą zaangażowaną, kreatywną i proaktywną - lubisz działać i realizować pomysły, dzielić się własną perspektywą i współpracować w zespole;
- sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Word, PowerPoint, Excel)
Obowiązki:
- wsparcie przy przygotowywaniu i aktualizowaniu materiałów reklamowych i promocyjnych,
- współpraca z działem handlowym w ramach działań marketingowych;
- poszukiwanie nowych rozwiązań w obrębie marketingu;
- wsparcie w codziennych czynnościach, dbając o płynne funkcjonowanie działań marketingowych i procesów;
- edycja stron internetowej firmy,
- research produktowy, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem firmy;
- analiza rynku, konkurencji, trendów marketingowych
Mile widziane:
- zainteresowanie w obszarze marketingu produktowego (wiedza z zakresu reklam Google i mediów społecznościowych),
- podstawowa znajomość WordPressa,
- znajomość narzędzia do edycji grafiki,
- znajomość narzędzi wspierających sprzedaż i marketing
Oferujemy:
- płatny i ciekawy staż przy ambitnych projektach realizowanych m.in. dla firm Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin;
- elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć;
- możliwość zdobycia cennego i praktycznego doświadczenia;
- atrakcyjne premie motywacyjne dla najbardziej zaangażowanych osób;
- udział w interesujących i wartościowych szkoleniach oraz inne, dodatkowe benefity, m.in. udział w imprezach firmowych, bilety do kina i teatru, itp.;
- możliwość kontynuacji współpracy po ukończeniu studiów

  • Praca Koszalin
  • Stażysta Koszalin
  • Specjalista ds. marketingu Koszalin
  • Chief marketing officer Koszalin
  • Specjalista ds. Zakupów Koszalin
  • Specjalista ds. ofertowania Koszalin
  • Specjalista ds. Zarządzania Koszalin
  • Specjalista ds. Eksportu Koszalin
  • Specjalista ds. transportu Koszalin
  • Specjalista ds. HR Koszalin
  • Specjalista ds. turystyki Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075