Stażysta do Działu Personalnego (K/M)
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Hutchinson Polska
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Codzienna pomoc Specjalistom w Dziale Personalnym.
  • Przygotowywanie komunikacji/informacji dla Pracowników.
  • Segregowanie dokumentów.
  • Archiwizacja akt osobowych pracowników.
  • Pomoc przy projektach, zbieraniu danych, wniosków, oświadczeń.

WYMAGANIA:
  • Jesteś osobą dokładną i dobrze zorganizowaną.
  • Lubisz ciągły kontakt z ludźmi.
  • Sprawnie posługujesz się Excel i PowerPoint.
  • Wyrażasz gotowość do pracy w oparciu o umowę zlecenie.

OFERUJEMY:
  • Odpowiednie warunki Twojej pracy: stołówkę zakładową; pełne wdrożenie na stanowisku pracy; niezbędne narzędzia pracy; bezpłatny parking.
  • Twój rozwój: interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku, transfer wiedzy, szkolenia.

  • Praca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544