Stażysta - chemia, materiałoznawstwo
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Zatorski Consulting
17. 4. 2024

Nasz klient jest wyłącznym dystrybutorem surowców chemicznych używanych w wielu gałęziach produkcji, poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Stażysta w dziale handlowym
Zakres obowiązków:
Do obowiązków na stanowisku stażysty należeć będzie wsparcie działu handlowego w jego codziennej pracy.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe: chemia, materiałoznawstwo
Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
Prawo jazdy kat. B
Znajomość pakietu Microsoft Office
Umiejętność sprawnej organizacji pracy i samodyscyplina
Samodzielność, zaangażowanie
Nasz Klient oferuje:
Płatny staż w okresie 3 miesięcy – umowa o pracę
Możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
Pracę po pozytywnym zakończeniu stażu
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

  • Praca Katowice
  • Stażysta Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190