STAŻ W ZESPOLE OBSŁUGI PRAWNEJ BANKOWOŚCI KORPORACYJNEJ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1065541701

Obowiązki

  • umowę zlecenie na co najmniej 3 miesiące  - bo od czegoś trzeba zacząć,

  • elastyczny czas pracy - bo rozumiemy, że nauka jest dla Ciebie ważna,

  • mentora - bo ktoś musi Ci pomóc stawiać pierwsze kroki w pracy.

Wymagania

  • pomagasz sporządzać projekty umów, dokumentów korporacyjnych (np. przepisów wewnętrznych w postaci uchwał, decyzji), dokumentów transakcyjnych, pełnomocnictw, a także pism, odpowiedzi i wystąpień do różnego rodzaju organów i instytucji publicznych,
  • wspierasz analizę w zakresie różnorodnych zagadnień prawnych związanych z obsługą bankowości korporacyjnej oraz przedstawianie wniosków (research prawny),
  • bierzesz udział w monitorowaniu zmian przepisów odnoszących się do bankowości korporacyjnej oraz orzecznictwa sądowego w tym zakresie, a także rekomendacji, zaleceń itp. pochodzących od organów nadzorczych (KNF),
  • wspierasz czynności związane ze współpracą z kancelariami zewnętrznymi, w tym udział w negocjowaniu umów o doradztwo prawne,
  • bierzesz udział w raportowaniu wewnętrznym, w tym w zakresie współpracy z kancelariami zewnętrznymi,
  • współpracujesz i wspierasz pracowników Departamentu Prawnego i Jednostek organizacyjnych Banku.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080