STAŻ W OBSZARZE ANALIZ KREDYTOWYCH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1062038201

Obowiązki

  • płatny staż w kilku zespołach, dzięki niemu sprawdzisz, w jakich zagadnieniach czujesz się najlepiej,
  • umowę zlecenie do 12 miesięcy, to tak na początek, by móc się lepiej poznać,
  • pracę hybrydową, bo wiemy, że czasem lepiej pracuje się z domowego zacisza,
  • mentora, który będzie wspierał Cię przez cały staż,
  • elastyczny czas pracy, pozwalający łączyć staż z nauką.

Wymagania

  • pracujesz na danych, dbając o ich aktualność i jakość,
  • ściśle współpracujesz z doradcami korporacyjnymi w zakresie produktów i procesów,
  • bierzesz udział w procesie przygotowania materiałów potrzebnych do podjęcia decyzji kredytowej, monitorowania i uruchamiania procesu kredytowego (np. wypełniasz wskazane części memorandum),
  • aktualizujesz dane na potrzeby oceny ryzyka kredytowego klienta, monitorowania oraz zabezpieczenia wierzytelności banku,
  • weryfikujesz prawidłowości ustanowienia zabezpieczenia i kompletności/aktualności dokumentów zabezpieczenia.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055