Staż w logistyce
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
GXO Logistics Poland Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

Zaprezentuj swoje talenty w naszej Akademii dla Absolwentów!

Rozwijaj swoje umiejętności operacyjne i wiedzę poprzez staż w szybko rozwijającej się, międzynarodowej organizacji. Zdobądź doświadczenie logistyczne i managerskie w naszych 3 halach magazynowych zlokalizowanych w okolicy Poznania i dołącz do naszego zespołu!

Czego się możesz od nas spodziewać?

Podczas trwania stażu:

•poznasz procesy logistyczne od podstaw oraz zdobędziesz umiejętności przygotowujące Cię do pełnienia roli managera

•zdobędziesz doświadczenie w szybko zmieniającym się środowisku pracy

•będziesz mieć okazje doświadczyć pracy na 3 halach magazynowych poszerzając swoje logistyczne spojrzenie

•poznasz specyfikę naszych projektów posiadających zróżnicowany asortyment i procesy operacyjne

•będziesz mieć możliwość rozwoju ze wsparciem fachowców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (bez doświadczenia zawodowego)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i otwartość
  • Ambicja, chęci do nauki, odpowiedzialność
  • Konstruktywne radzenie sobie z trudnościami, wytrwałość i orientacja na rozwiązania
  • Świeże spojrzenie i innowacyjne pomysły

To oferujemy

  • 8 miesięczny płatny staż dla Absolwentów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę zawodową ze światem logistyki
  • Dostęp do systemu e-lerningowego i wsparcie specjalistów
  • Pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, kartę multisport, darmowy posiłek)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • Free meal

GXO jest największą na świecie firmą świadczącą usługi logistyki kontraktowej. GXO prowadzi działalność w Polsce od 2006 roku w 12 centrach logistycznych na terenie całego kraju, zatrudniając ponad 1 500 pracowników, na powierzchni magazynowej liczącej blisko 500 000 m2. Dostarczamy szeroki zakres usług logistycznych takich jak: e-commerce, co–packing, magazynowanie, kompletacja, logistyka zwrotów. Naszym celem jest tworzenie przełomowych rozwiązań logistycznych dla najlepszych firm na świecie.

Aplikacje prosimy przesyłać klikając APLIKUJ. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Klikając w przycisk „APLIKUJ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez GXO Logistics Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja.logistyka@gxo.com Po upływie 24 miesięcy od momentu aplikowania Twoje dane zostaną usunięte z naszych baz danych. Prosimy o dodanie w Państwa dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GXO Logistics Poland Sp. z o.o. w celach rekrutacji na stanowisko stażysta w logistyce”.

  • Praca Poznań
  • Logistyk Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183