Staż w dziale Sprzedaży B2B
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
2. 8. 2024

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA, NAUCZYMY CIĘ WSZYSTKIEGO!Kim jesteśmy? Polską agencją rekrutacyjną z ponad 16-letnim doświadczeniem. Stawiamy na współpracę, dzielenie się wiedzą i efektywność. Mocny proces onboardingu i szkolenia sprawia, że nowi pracownicy bardzo szybko odnoszą sukces.

Oferujemy:

  • nauczymy Cię wszystkiego w sprzedaży B2B
  • będziesz się uczyć pod okiem doświadczonego Key Account Managera (buddy)
  • do podstawy dostajesz bardzo dużą prowizję za zamknięte projekty
  • w perspektywie pół roku, zaczniesz swój rozwój jako menedżer zespołu
  • pracę w zgranym i wspierającym teamie
  • na początek Umowę-Zlecenie na 168h miesięcznie
  • nowoczesne narzędzia pracy

Obowiązki:

  • sprzedaż usług rekrutacyjnych (telefon, mail, linkedin etc.)
  • rozwijanie się w obszarze sprzedaży

Wymagania:

  • jesteś gotowy/a na pracę stacjonarną w Warszawie (okolice pl. Zawiszy)
  • nie boisz się dzwonić do Klientów
  • płynnie posługujesz się językiem polskim (kontakt z Klientem i czasem z Kandydatem)
  • chcesz się nauczyć sprzedawać
  • szukasz rozwiązań, nie problemów
  • twój angielski jest komunikatywny (B2)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648