Staż w Dziale Sprzedaży
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, pomorskie, Polska
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zadania administracyjne takie jak zarządzanie obiegiem umów, przygotowywanie plików, danych i zestawień dotyczących pracy działu handlowego i operacyjnego
  • Wsparcie obsługi administracyjnej biura w Pruszczu Gdańskim (obieg dokumentów, mailingi, koordynacja spotkań, koordynacja wysyłek, przesyłek oraz tworzenie zamówień na materiały biurowe)
  • Wprowadzanie i zarządzanie obiegiem faktur i delegacji w wewnętrznym systemie rozliczeń
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Student/ka studiów magisterskich na kierunkach zarządzania/ekonomicznych / społecznych (3-4 rok)
  • Gotowość do podjęcia pracy w wymiarze co najmniej 25 godzin tygodniowo (od poniedziałku do piątku)
  • Komunikatywna znajomość angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w środowisku Google (gmail, drive, dokumenty) lub znajomość programu kalkulacyjnego, edytora tekstu, narzędzia do tworzenia prezentacji
  • Zdolność szybkiego uczenia się i pracy w dynamicznym środowisku
  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
  • Proaktywoność, komunikatywność i łatwość budowania relacji

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających
  • Możliwość wspierania dodatkowych inicjatyw organizowanych przez dedykowane zespoły projektowe
  • Płatny, ambitny staż w firmie będącej częścią międzynarodowej Grupy Air Liquide (umowa zlecenie na okres 6 miesięcy)
  • 10 dni urlopu w ramach umowy zlecenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia poprzez udział w ciekawych i różnorodnych zadaniach
  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Hybrydowy model pracy

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544