Staż w dziale rejestracji leków
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 10. 2024

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w globalnej firmie z branży farmaceutycznej? Jesteś dobrze zorganizowanym studentem ostatnich lat studiów takich kierunków jak: farmacja, zdrowie publiczne, biologia, chemia, biotechnologia i kierunki pokrewne? Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim? Jeżeli tak - zapraszamy Cię do współpracy!

Oczekujemy

  • Studenta ostatnich lat studiów lub absolwenta kierunków takich jak farmacja, zdrowie publiczne, biologia, chemia, biotechnologia lub kierunki pokrewne,
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Samodzielność i gotowość do nauki,
  • Staranność, sumienność, dbałość o szczegóły,
  • Mile widziane: podstawowa wiedza z zakresu leków, suplementów diety, wyrobów medycznych, doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów (z/na j. angielski).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zapoznanie się ze specyfiką funkcjonowania działu rejestracji leków w dużej międzynarodowej korporacji sektora farmaceutycznego,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • Wynagrodzenie na poziomie 30 zł/h brutto przez 6 miesięcy, przy przedłużeniu stawka wzrasta do 34 zł/h brutto,
  • Elastyczny czas pracy (wymagana dyspozycyjność 25-35h/tydzień),hybrydowy system czasu pracy (min. 1 dzień pracy z biura),
  • System benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna).

Zadania

  • Wsparcie administracyjne tworzenia dokumentacji,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Praca w wewnętrznych systemach informatycznych,
  • Dbałość o realizację procesów zgodnie z procedurami,
  • Przygotowywanie drobnych tłumaczeń,
  • Sprawdzanie poprawności druków informacyjnych oraz graficznych projektów opakowań dla produktów z portfolio firmy,
  • Terminowe zlecanie opłat administracyjnych,
  • Przygotowywanie i aktualizacja zestawień danych.

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377