Staż w dziale regulacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 8. 2024

Dołącz do naszego zespołu i weź udział w ekscytującej podróży dla jednej z największych firm farmaceutycznych. Dajemy Ci wyjątkową szansę rozwoju umiejętności w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku. Staniesz się częścią dynamicznie rozwijającego się zespołu. Jeżeli płynnie mówisz po angielsku i jesteś dostępny 35h/tydzień zapraszamy Cię do współpracy!

Oczekujemy

  • Studenta ostatnich lat kierunków takich jak farmacja, medycyna, zdrowie publiczne, biotechnologia i podobne,
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie minimum B2 (w mowie i w piśmie),
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Odpowiedzialności oraz zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stażw oparciu o Umowę Zleceniez możliwością przedłużenia,
  • Stawkę godzinową 30 zł brutto/h w czasie pierwszych 6 miesięcy, przy przedłużeniu stażu do 18 miesięcy stawka przez kolejny okres 34 zł brutto/h,
  • Hybrydowy system pracy,
  • Elastyczny czas pracy (wymagana dyspozycyjność ok. 30-35 godzin tygodniowo),
  • System benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna).

Zadania

  • Wsparcie zespołu w działaniach związanych z rejestracją i utrzymaniem produktów w zakresie funkcjonowania systemów regulacyjnych, baz danych i procesów,
  • Wsparcie zespołu przy przeglądaniu materiałów promocyjnych,
  • Wsparcie zespołu w przygotowaniu tłumaczeń i w obsłudze bieżących projektów,
  • Współpraca z działami wewnętrznymi.

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648