Staż w Dziale Planowania
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Danfoss
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola nad bieżącą wielkością produkcji wyrobów gotowych,
  • Dostosowanie produkcji do zapotrzebowań centrów dystrybucyjnych,
  • Startowanie produkcji wyrobów specjalnych,
  • Nadzór nad proponowanym przez system poziomem bezpiecznego zapasu w magazynie produkcyjnym, jak i w centrach dystrybucyjnych,
  • WMS – kontrola stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • Student/ka lub absolwent/ka studiów kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji lub logistyka,
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji,
  • Otwartość na pracę z biura w Grodzisku Mazowieckim,
  • Dostępność min. 20 godzin tygodniowo na na ok. 3-4 miesiące z możliwością przedłużenia współpracy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (kontakt mailowy oraz telefoniczny z partnerami),
  • Znajomość MS Office 365- szczególnie MS Excel.

Mile widziane

  • Znajomość SAPa – przewidywane jest szkolenie.

To oferujemy

  • Płatny staż na podstawie umowy zlecenie z możliwoscią dostosowania wymiaru godzinowego do rozkładu zajęć kandydat
  • Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu (buddy’ego) i całego zespołu
  • Dofinansowanie do obiadów w kantynie w Grodzisku Mazowiecki
  • Zdobycie doświadczenia w globalnym środowisku biznesowym u jednego z wiodących na świecie producentów w branży energooszczędnych rozwiązań.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Job Description

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobyciem doświadczenia w Dziale Planowania w Grodzisku Mazowieckim to zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

#LI-AO1

Danfoss

Firma Danfoss to globalny potentat technologiczny, tworzący rozwiązania, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie innowacyjne z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej, jednocześnie silnie ukierunkowanych na kluczowe w dzisiejszych czasach rozwiązania przyjazne dla klimatu.

Jeżeli marzysz o zdobyciu pierwszego doświadczenia w globalnej firmie, interesujesz się tematyką zakupową i chciałbyś stać się częścią dynamicznego zespołu, wspierającego operacje zakupowe dla 25 krajów… Nie wahaj się! Dajemy Ci szansę zdobyć doświadczenie w unikatowym Regionalnym Dziale Zakupów – EUR & TMA!

Dołącz do naszego działu specjalistów i vendor managerów, którzy zapewnią Ci rodzinne środowisko pracy i chętnie pomogą doskonalić Twoje umiejętności, a także osiągnąć nieoczekiwane wcześniej rezultaty. Możesz być pewna/y, że żaden dzień nie będzie taki sam. Będzie to interesujące wyzwanie, do pokonania którego pomożemy Ci się odpowiednio przygotować, tak aby zapewnić Ci nieustanny rozwój i satysfakcję.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym - złóż swoją aplikację już dziś!

Wyrażam zgodę na poniższe oświadczenia dotyczące przetwarzania przez Danfoss moich danych osobowych. Przetwarzamy Twoje dane osobowe kładąc szczególny nacisk na ich bezpieczeństwo. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z szczegółami bezpieczeństwa informacji w naszej firmie - Polityka rekrutacji i Polityka Prywatności Danfoss.Uprzejmie prosimy o przeczytanie i zaakceptowanie wymienionych formularzy i zasad przed złożeniem aplikacji. Niniejszym wyrażam zgodę na:Udostępnianie i przetwarzanie mojej aplikacji i zawartych w niej danych osobowych przez odpowiednich pracowników firmy Danfoss odpowiedzialnych za proces rekrutacji na całym świecie w ramach spółek Grupy Danfoss oraz autoryzowanych partnerów Danfoss. Informacje na temat krajów działania Danfoss Group można znaleźć na stronie www.Danfoss.com.Przechowywanie przez firmę Danfoss mojej aplikacji i wszelkich dodatkowych danych osobowych uzyskanych podczas procesu rekrutacji przez okres 12 miesięcy (dot. osób spoza USA) oraz 36 miesięcy (dot. obywateli USA ubiegających się o pracę w USA) od momentu odrzucenia mojej aplikacji.Informację - RekrutacjaPolitykę Prywatności DanfossNiniejszym potwierdzam, że przeczytałem i zrozumiałem treść niniejszego Formularza Zgody – Rekrutacja i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w sposób określony w niniejszym dokumencie. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących polityki prywatności danych w Danfoss, prosimy o kontakt z Group Data Privacy Officer pod adresem gdpo@danfoss.com. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Jeśli wycofasz swoją zgodę, Danfoss przerwie przetwarzanie Twoich danych osobowych i usunie je, chyba że będziemy mogli kontynuować przetwarzanie i przechowywanie Twoich danych osobowych na innej podstawie prawnej lub będziemy zobowiązani przez odpowiednie organy do ich przetwarzania w związku z obowiązującymi przepisami. Możesz wycofać swoją zgodę, logując się do swojego profilu, wybierając "Ustawienia konta", a następnie klikając "Usuń moje konto". Pamiętaj, że wycofanie konkretnego wniosku o pracę nie spowoduje usunięcia konta i danych osobowych.

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087