Staż w dziale operacyjnym
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie prezentacji: Przygotowywanie materiałów wizualnych na potrzeby spotkań biznesowych i prezentacji dla zarządu.
  • Analiza biznesowa: Opracowywanie biznes case’ów i analizowanie danych, które pomogą w podejmowaniu strategicznych decyzji.
  • Wsparcie w zarządzaniu projektami: Współpraca z zespołem nad różnorodnymi projektami z zakresu zarządzania operacyjnego.

Nasze wymagania

  • Student ekonomii lub nauk społecznych: Preferujemy studentów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę praktyczną.
  • Umiejętność analitycznego myślenia: Doskonała zdolność do analizowania danych i tworzenia wniosków.
  • Komunikatywność: Umiejętność tworzenia klarownych i przekonujących prezentacji.
  • Zaangażowanie: Chęć do nauki i aktywnego udziału w pracy zespołowej.
  • Język angielski: Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

To oferujemy

  • Unikalne projekty: Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach, które pozwolą Ci na rozwijanie swoich umiejętności w praktyce.
  • Wsparcie i mentoring: Pracuj pod okiem doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności.
  • Dynamiczne środowisko: Angażujące i inspirujące miejsce pracy, w którym każdy dzień przynosi nowe wyzwania.
  • Elastyczność: Dopasujemy harmonogram stażu do Twoich zajęć na uczelni.

Czy jesteś studentem ekonomii lub nauk społecznych?????‍????????‍???? Szukasz wyjątkowej okazji do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego?

Dołącz do nas w FlexWind na staż w dziale operacyjnym/biznesowym!

Jeśli jesteś gotowy na wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznej firmie, czekamy na Twoje zgłoszenie!

  • Praca Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678