Staż w dziale nadzoru farmakoterapii
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 8. 2024

Studiujesz farmację, biotechnologię, kierunek lekarski lub pokrewne i szukasz miejsca, które da Ci możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego? A może wiesz już, że szczególnie interesuje Cię nadzór nad farmakoterapią i regulacje z tym związane? Przy tym wszystkim chcesz wykorzystywać w pracy język angielski, Excel i pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ale mieć też czas na naukę i zajęcia na uczelni?

Mamy to! Jesteś w najlepszych rękach :)

Oczekujemy

  • chęci rozwoju w strukturach firmy
  • zainteresowania farmakoterapią, w szczególności zagadnieniami pharmacovigilance, regulatory
  • trwających lub ukończonych studiów takich jak: farmacja, biologia, chemia, biotechnologia lub pokrewnych
  • obsługi MS Office, w szczególności Excela
  • znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
  • umiejętności priorytetyzowania zadań, poszukiwania rozwiązań, szczegółowości, uważności
  • gotowości do uśmiechu i nowych wyzwań! :)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w wiodącej, międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • wykorzystanie języka angielskiego w praktyce
  • pracę hybrydową - dostaniesz możliwość pracy zdalnej jednego dnia w tygodniu
  • wsparcie zespołu z nastawieniem, że wszyscy gramy do jednej bramki :)
  • elastyczny czas pracy, który dopasujesz do swoich zajęć oraz innych obowiązków
  • na początku wynagrodzenie wynoszące 30 zł/h, a po 6 miesiącach - podwyżkę do 34 zł/h
  • kartę sportową
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie

Zadania

  • wsparcie w zakresie działań QPPV Office
  • zarządzanie i konserwacja PSMF i powiązanych dokumentów regulacyjnych
  • gromadzenie i zestawianie danych do nadzoru QPPV (np. pulpity nawigacyjne, raporty podsumowujące itp.)
  • koordynacja działań QPPV Office i monitorowanie skrzynek pocztowych QPPV Office
  • koordynacja działań związanych z nadzorowaniem informacji regulacyjnych
  • wsparcie w prowadzeniu dokumentacji

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544