Staż w dziale Master Data
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Eurofins GSC Poland sp. z o.o.
28. 3. 2024

Eurofins Scientific is an international life sciences company, providing a unique range of analytical testing services to clients across multiple industries, to make life and our environment safer, healthier and more sustainable. From the food you eat, to the water you drink, to the medicines you rely on, Eurofins laboratories work with the biggest companies in the world to ensure the products they supply are safe, their ingredients are authentic, and labelling is accurate.

Eurofins is dedicated to delivering testing services that contribute to the health and safety of society and the planet, and to its corporate responsibility to protect the environment and ensure diversity, equity, and inclusion across the entire network of Eurofins companies.
Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i utrzymanie bazy danych, na podstawie której pracują inne działy organizacji
  • Aktywny udział w tworzeniu standardowego procesu zarządzania bazami danych
  • Przygotowanie danych materiałowych pod implementację nowego systemu zakupowego
  • Kontakt z klientem – obsługa w obszarze Master Data
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego w zakresie powierzonych obowiązków
  • Aktywny wkład w budowanie zespołu

Wymagania:

  • Absolwent lub student 5 roku studiów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zorientowanie na szczegóły
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i duża samodzielność
  • Energia i chęć do działania

Oferujemy:

  • Roczny, płatny staż w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Karierę w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym
  • Przyjazną atmosferę pracy i dobrą kawę
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych: system kafeteryjny, dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie

  • Praca Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714