Staż w dziale księgowości
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Hutchinson
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Księgowanie faktur zakupowych
  • Kontrola księgowanych dokumentów pod względem formalnym
  • Kontrola zgodności faktury z zamówieniem i potwierdzenie przyjęcia (mi.in.: ilość, cena).
  • Zgłaszanie nieprawidłowości do działu zakupów
  • Uzgadnianie dokumentów dla rozliczeń grupowych
  • Przestrzeganie harmonogramu w zakresie wstrzymywania i odblokowania płatności
  • Współpraca z dostawcami oraz pozostałymi działami w celu prawidłowego ujęcia faktur

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe lub w trakcie studiów zaocznych - kierunki ekonomia, finanse lub pokrewne)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Samodzielność, zaangażowanie i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy oraz ciekawych projektach
  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie

  • Praca od poniedziałku do piątku (08:00-16:00)

  • Praca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851