Staż w Dziale Jakości
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Silgan White Cap Polska Sp. z o.o
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • prowadzenie dokumentacji i analiz związanych z obszarem zapewniania jakości
  • opracowywanie rekomendacji do dalszych działań, usprawnień w obszarze zarządzania jakością
  • wsparcie administracyjne działu jakości

Poszukujemy:

  • studentów studiów technicznych (preferowane kierunki: zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji i jakości, zarządzanie procesami przemysłowymi)
  • osób zainteresowanych rozwojem w przemyśle, w obszarach związanych z doskonaleniem jakości i procesów produkcyjnych
  • osób dyspozycyjnych minimum 20 godzin w tygodniu

Wymagania

Oferujemy:

  • Płatny staż w Dziale Zapewniania Jakości,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Ciekawe projekty inżynierskie

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567