Staż w dziale jakości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w globalnej firmie z branży farmaceutycznej? Jesteś dobrze zorganizowanym studentem ostatnich lat studiów w obszarze farmacji, chemii, biologii, biotechnologii? Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim i możesz pochwalić się sumiennością i umiejętnością pracy pod presją? Jeżeli tak - zapraszamy Cię do współpracy!

Oczekujemy

  • absolwent lub student ostatniego roku Farmacji lub kierunków pokrewnych (chemia, biologia, biotechnologia lub inne ścisłe),
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne prowadzenie konwersacji, pisanie i rozumienie treść maili oraz dokumentów,
  • dokładność w pracy z dokumentacją,
  • motywacja do nauki i nabywania nowych umiejętności.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • staż w oparciu o Umowę Zlecenia z możliwością przedłużenia,
  • stawkę godzinową 30 zł brutto/h w czasie pierwszych 6 miesięcy, przy przedłużeniu stażu do 12 lub 18 miesięcy stawka wyniesie 34 zł brutto/h,
  • elastyczne godziny pracy - wymagana dyspozycyjność ok. 30-35 godzin tygodniowo,
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online).

Zadania

  • wsparcie w procesie obsługi reklamacji jakościowych (rejestrowanie reklamacji w systemie, wyjaśnianiu reklamacji i ich rozwiązywanie),
  • techniczne zarządzanie dokumentacją,
  • wsparcie administracyjne dla lokalnych działań szkoleniowych,
  • współtworzenie dokumentacji jakościowej (koordynacja i archiwizacja).

  • Praca Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509