Staż w dziale finansowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie? Jesteś studentem kierunków ekonomicznych i śmiało możesz pochwalić się biegłą znajomością j. angielskiego? Nie zwlekaj! Dołącz do światowego lidera w branży ochrony zdrowia i aplikuj na ogłoszenie.

Oczekujemy

  • wykształcenie: student/-ka kierunków finansowych/ekonomicznych (najlepiej 4-5 roku),
  • znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość pakietu MS Office w szczególności aplikacji Excel,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność i chęć szybkiego uczenia się,
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • staż w oparciu o umowę zlecenie,
  • stawkę godzinową 31 zł brutto/h w czasie pierwszych 6 miesięcy, przy przedłużeniu stażu do max. 18 miesięcy stawka wzrasta do 34 zł brutto/h,
  • staż w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku (30-35h tygodniowo),
  • hybrydowy system pracy (2 dni z biura, 3 zdalnie),
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna),
  • zapoznanie się ze specyfiką pracy działu finansowego w globalnej firmie,
  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach konsumenta.

Zadania

  • wsparcie zespołu planowania i analiz w bieżącym przygotowywaniu raportów finansowych,
  • wsparcie w sporządzaniu raportów sprzedaży,
  • wsparcie w raportowaniu i kontroli kosztów operacyjnych,
  • wsparcie podczas procesu zamknięcia miesiąca oraz procesów planistycznych.

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544