STAŻ W DEPARTAMENCIE ADEKWATNOŚCI KAPITAŁOWEJ - DLA OSÓB STUDIUJĄCYCH ZA GRANICĄ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1073202101

Obowiązki

  • umowę zlecenia na 3 miesiące, ale jeśli chcesz wcześniej skończyć staż i wrócić na uczelnię – jesteśmy elastyczni ????,
  • umowę zlecenia na 3 miesiące
  • , ale jeśli chcesz wcześniej skończyć staż i wrócić na uczelnię – jesteśmy elastyczni
  • 2-tygodniowy program mentoringowy – po tym czasie #TyWybierasz czy chcesz kontynuować współpracę w ramach podpisanej umowy,
  • 2-tygodniowy program mentoringowy
  • – po tym czasie #TyWybierasz czy chcesz kontynuować współpracę w ramach podpisanej umowy,
  • wsparcie opiekuna – wiemy, że nauka pod okiem doświadczonych specjalistów jest szczególnie ważna.
  • wsparcie opiekuna
  • – wiemy, że nauka pod okiem doświadczonych specjalistów jest szczególnie ważna.

Wymagania

  • odpowiadamy za procesy związane z zarządzaniem adekwatnością kapitałową w Banku oraz w Grupie Kapitałowej,
  • prognozujemy i raportujemy adekwatność kapitałową,
  • przeprowadzamy analizy na potrzeby nadzorcze (w tym badania ilościowe, testy warunków skrajnych),
  • przygotowujemy informacje i dane na potrzeby Planów Naprawy i Planu Przymusowej Restrukturyzacji,
  • rozwijamy narzędzia informatyczne dedykowane do kalkulacji wymogów kapitałowych,
  • wyliczamy wymogi kapitałowe na pokrycie ryzyka kredytowego i ryzyka rynkowego.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055