STAŻ -Transactional Accounting
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
Woodward Poland Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wprowadzanie transakcji w różnych systemach informatycznych
  • Wsparcie zespołu przy zadaniach związanych z zamknięciem miesiąca w Księdze Głównej
  • Wsparcie w przygotowywaniu sprawozdań i deklaracji np. VAT, Intrastat
  • Przygotowywanie raportów księgowych w oparciu o wewnętrzne procedury firmy Woodward
  • Wsparcie podczas wdrażania nowych projektów w dziale księgowości
  • Pomoc w bieżących pracach działu

WYMAGANIA:
  • Aktualny status studenta na kierunku ekonomia, finanse, bankowość, rachunkowość
  • Mile widziane doświadczenie w księgowości
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do pracy min. 20 godz./tyg.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania kontaktu •Dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:
  • Płatny Program Stażowy
  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku zajęć. Hybrydowy model pracy
  • Aktywny udział w realizowanych projektach
  • Możliwość nauki od doświadczonych profesjonalistów
  • Pracę w firmie tworzącej nowoczesne technologie

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293