Staż - stanowisko robotnika gospodarczego na AGH
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
6. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy osoby na robotnika gospodarczego. Staż płatny
organizowany i finansowany jest przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Oferta skierowana jest tylko do osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy.
Oczekiwania wobec kandydata:
Dyspozycyjność: w godz. 7.30-15.30 (1 zmiana, 8 godzin w ciągu dnia)
Stażysta będzie wykonywał następujące obowiązki:
- Proste naprawy
- Obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy
- Pomoc w pracach inwentarzowych - Utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu
- Dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu;
- Wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku;
- Prace pomocnicze przy przygotowywaniu sal na zajęcia i inne imprezy Wydziałowe
Program stażu – opis najważniejszych zadań na stanowisku:
- Wykonywanie prac zleconych przez bezpośredniego Przełożonego
- Utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku;
- Utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku;
- Obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy;
Przewidywane wynagrodzenie:
Stypendium stażowe wypłacane przez WUP
W zamian oferujemy:
współpracę uregulowaną umową dla stażysty przyjętego na okres 3-12 miesięcy w jednozmianowym systemie pracy (8 godzinnym),
wystawienie referencji i opinii o odbytym stażu,
zdobycie doświadczania w pracy na dużej uczelni publicznej.
Aplikacje na staż należy składać, jak najszybciej, za pośrednictwem Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 12 686-81-66.
Oferta skierowana jest tylko do osób zarejestrowanych w Urzędzie.
Jest też możliwość ubiegania się o staż w Urzędzie Pracy Powiatu Krakowskiego.
Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu:
Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki
Akademia Górniczo-Hutnicza
im. Stanisława Staszica w Krakowie
30-059 Kraków, al. Mickiewicza 30
budynek B-6, parter, p. 3
e-mail: ceramika(at)agh.edu.pl
tel. 12 617 24 94

  • Praca Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Robotnik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544