Staż Recepcjonistka/Dział Administracji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
DahliaMatic Sp. z o.o.
20. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • Dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych w tym urządzeń biurowych: drukarek, kserokopiarek, ekspresów do kawy,
  • Odbieranie telefonów i maili recepcyjnych,
  • Ewidencja korespondencji z zachowaniem płynności obiegu dokumentów,
  • Współpraca z kurierami i innymi dostawcami,
  • Bieżące monitorowanie, zamawianie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych,
  • Organizacja i obsługa spotkań (przygotowywanie sal konferencyjnych oraz koordynacja w zakresie dostępności i rezerwacji miejsc parkingowych),
  • Wsparcie pozostałych obszarów organizacji (m.in. administracja, marketing, hr),
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego w ramach piastowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie min. średnie, preferowany status studenta (Administracja)
  • Umiejętność pracy w zespole (nastawienie na wspólne osiąganie celów),
  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do ludzi i pełnionych zadań,
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15,
  • Mile widziany język angielski poziom B1/B2 oraz praktyczna znajomość pakietu MSOffice (Outlook, Word, Excel, PowerPoint).

To oferujemy

  • Umowę zlecenie po pozytywnie zakończonym stażu oraz dalszy rozwój w Dziale Administracji.
  • Program onboardingowy. Realizujemy wprowadzenie krok po kroku, podczas którego wzajemnie się poznamy.
  • Twój Buddy. Dedykowany Opiekun będzie Cię wspierał w pierwszych miesiącach stażu; rozwieje wszelkie wątpliwości oraz wprowadzi w nasz świat.
  • Przestrzeń i niezależność. Cały czas budujemy nasz zespół, dlatego możesz liczyć na dużą swobodę w działaniu i naszą otwartość na nowe pomysły.
  • Stabilność. Nie jesteśmy świeżakami. Od ponad 20 lat budujemy nasz zespół i kompetencje na rynku. Spotkasz u nas osoby, które działają z nami od samego początku i planują działać jeszcze przez długie lata.
  • Realny wpływ na budowanie wizerunku marki. Cały czas się zmieniamy i szukamy nowych ścieżek rozwoju.
  • Firmowy must have: karta Multisport, opieka zdrowotna LuxMed, ubezpieczenie na życie PZU (po zawarciu umowy zlecenie).
  • Eventy integracyjne: zagraniczne wyjazdy, regularne imprezy, wydarzenia sportowe i wiele, wiele innych (in events we trust).
  • Darmowe przekąski w biurze - w naszej lodówce znajdziesz m.in. świeży sok, smoothie oraz drugie śniadanie w postaci jogurtu.
  • Świetną lokalizację biura w Warszawie - dojedziesz do nas SKM, WKD, autobusem. Posiadamy również miejsca parkingowe dla pracowników.

Jeśli to Twoje pierwsze kroki na ścieżce zawodowej, posiadasz status studenta (preferowane studia zaoczne) oraz zależy Ci na realnym pozyskaniu doświadczenia w obszarze Recepcji i Administracji, a nawet w całym #BackOffice – nasz program stażowy bez dwóch zdań jest szyty na Twoją miarę.

Startujemy od miesiąca próbnego w ramach wspólnego poznania się, a jeśli nasze drogi będą ku sobie, następnym krokiem będzie stała propozycja współpracy w oparciu o umowę zlecenie.

Jesteśmy przekonani, że może to być początek ciekawej przygody – zatem, czy warto czekać? ????

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179