Staż / Praktyki Java Developer
  • Sopot
Sopot, Sopot, pomorskie, Polska
Tincors Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Firma Marotino serdecznie zaprasza na staż lub praktyki na stanowisku Junior Front-End Developer. Szukamy kreatywnych osób z pasją do tworzenia nowoczesnych i funkcjonalnych interfejsów użytkownika. Praktyki odbywają się stacjonarnie w naszej siedzibie w Sopocie Dolnym.

Obowiązki

  • Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności, zdobywać doświadczenie i tworzyć innowacyjne rozwiązania z nami, wyślij swoją aplikację już dziś!

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1
  • Podstawowa wiedza i chęć nauki w obszarze Java i Spring.
  • Otwartość na nowe wyzwania i zaangażowanie w rozwój umiejętności programistycznych.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • Kameralną atmosferę pracy w przyjaznym zespole.
  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich potrzeb.
  • Nielimitowany dostęp do kawy.

  • Czas trwania praktyk: 3 miesiące (darmowe). Po zakończeniu praktyk możliwość zatrudnienia.

  • Praca Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392