Staż / Praktyki Full-Stack Developer
  • Sopot
Sopot, Sopot, pomorskie, Polska
Tincors Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Firma Marotino serdecznie zaprasza na staż lub praktyki na stanowisku Junior Front-End Developer. Szukamy kreatywnych osób z pasją do tworzenia nowoczesnych i funkcjonalnych interfejsów użytkownika. Praktyki odbywają się stacjonarnie w naszej siedzibie w Sopocie Dolnym.

Obowiązki

  • Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności, zdobywać doświadczenie i tworzyć innowacyjne rozwiązania z nami, wyślij swoją aplikację już dziś!

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz jednego z frameworków front-endowych (React, Angular, Vue.js).
  • Znajomość języka programowania na back-endzie, np. Node.js, Python, Java, lub PHP.
  • Umiejętność pracy z bazami danych (SQL lub NoSQL).
  • Podstawowa znajomość systemów kontroli wersji (Git).
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i gotowość do nauki nowych technologii.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z pełnym stackiem technologicznym.
  • Pracę w zespole doświadczonych programistów, którzy będą dzielić się swoją wiedzą i wspierać Twój rozwój.
  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich potrzeb.
  • Przyjazną atmosferę pracy i nielimitowany dostęp do kawy.

  • Czas trwania praktyk: 3 miesiące (darmowe). Po zakończeniu praktyk możliwość zatrudnienia.

  • Praca Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392