Staż płatny w ramach programu Futura
  • Sieraków
Sieraków, Sieraków, wielkopolskie, Polska
BA Glass Poland Sp. z o.o.
18. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Praca w międzynarodowym środowisku BA Glass Poland na działach: Produkcja, jakość, utrzymanie ruchu
  • Udział w ciekawych projektach związanych z produkcją i rozwojem nowych produktów w hucie
  • Wsparcie w przeprowadzaniu testów i analizach materiałów
  • Przeprowadzanie prac badawczo-rozwojowych mających na celu usprawnienie procesów produkcyjnych i wprowadzenie innowacji
  • Prowadzenie testów technologicznych i analizowanie wyników
  • Udział w pracach związanych z nieprzerwanym i efektywnym dostarczaniem produktów
  • Aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych i technicznych
  • Współpraca z zespołemi innymi działami w hucie
  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie wyników działań
  • Udział w różnego rodzaju szkoleniach i programach rozwojowych
  • Po odbyciu rocznego stażu - możliwość pracy na stałe na stanowisku specjalistcznym lub kierowniczym

Nasze wymagania

  • Jeżeli jesteś lub niebawem zostaniesz absolwentem wyższej uczelni o profilu technicznym z wymienionych kierunków: elektronika inżynieria procesowa mechanika i budowa maszyn inżynieria produkcji automatyka (lub pokrewnych)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Znajomość obsługi komputera i podstawowych programów (MS Office, przeglądarki internetowe)
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz analizą danych
  • Odpowiedzialność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Zainteresowanie branżą szklarską i chęć rozwoju w tej dziedzinie
  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Roczny, płatny staż w nowoczesnej hucie w Sierakowie lub Jedlicach
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Szkolenia pod okiem najlepszych specjalistow (Możliwość szkoleń również na półwyspie Iberyjskim)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowa o pracę
  • Pracę nad realnymi wyzwaniami produkcji opakowań szklanych
  • Po zakończeniu stażu, pracę na stanowisku kierowniczym lub specjalistycznym

  • Praca Sieraków
  • Sieraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544