Staż letni w Zespole Social Media
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
17. 5. 2024

2771

Obowiązki

  • zapewnianie spójności przekazu i wizerunku Spółki Totalizator Sportowy na różnych platformach społecznościowych,
  • opracowywanie kreatywnych briefów do tworzenia treści,
  • regularne analizowanie danych dotyczących efektywności działań w Social Mediach,
  • moderację kanałów korporacyjnych Social Media,
  • tworzenie angażujących treści, prostych grafik oraz aktywności na Social Media,
  • współpracę z grafikami przy tworzeniu materiałów na Social Media.

Wymagania

  • ukończony co najmniej II rok studiów I stopnia, bądź status absolwenta tuż po obronie dyplomu,
  • znajomość dobrych praktyk związanych z Social Media (szczególnie dotyczące LinkedIn, X, Facebook, Instagram),
  • dobra znajomość narzędzia Canva,
  • język angielski na poziomie co najmniej B2,
  • dyspozycyjność do pracy (40h tygodniowo),
  • umiejętności analityczne,
  • wysokie kompetencje współpracy w grupie,
  • systematyczność i dokładność w działaniu.

Oferujemy

  • umowę zlecenie na okres 3 miesięcy stażu (lipiec- wrzesień)
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę z najlepszymi ekspertami w branży,
  • zdobycie doświadczenia w jedynej w branży firmie na rynku,
  • udział w wielu atrakcjach dedykowanych tylko dla stażystów,
  • udział w eventach firmowych,
  • świetne połączenie komunikacyjne biura,
  • staż w firmie wspierającej sport i kulturę.

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322