Staż Asystent Działu Technicznego
  • Choroszcz
Choroszcz, Choroszcz, Podlaskie, Polska
Ekoinstal SD Białystok
15. 10. 2024

Dynamicznie rozwijającą się Firma Ekoinstal SD Białystok poszukuje ambitnych i zaangażowanych osób na staż na stanowisku Asystent Działu Technicznego.
Miejsce pracy: Porosły-Kolonia 1E
Czas trwania stażu: 6miesięcy z UP (docelowo umowa o pracę)
Zakres obowiązków:
• Wsparcie techniczne zespołu w bieżących zadaniach,
• Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji technicznej,
• Współpraca z działem produkcji i serwisem w zakresie rozwiązywania problemów technicznych,
• Prowadzenie analiz i raportów technicznych,
• Udział w projektach związanych z modernizacją i usprawnianiem procesów,
• Wsparcie w organizacji przeglądów i serwisów technicznych.
Wymagania:
• Minimum średnie wykształcenie (preferowane wykształcenie wyższe),
• Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office,
• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
• Zdolność do pracy w zespole i komunikatywność,
• Chęć nauki i rozwoju w obszarze technicznym,
Oferujemy:
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznym zespole technicznym,
• Udział w ciekawych projektach związanych z rozwojem nowych technologii,
• Mentoring oraz wsparcie doświadczonych pracowników,
• Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu,
• Przyjazną atmosferę pracy
• Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w praktyce, wyślij swoje CV na adres mailowy: @ wpisując „Staż - Asystent Działu Technicznego” w tytule wiadomości.
Termin nadsyłania aplikacji: 22.10.2024 r.
Ekoinstal SD Białystok Adres: Porosły-Kolonia 1E 16-070 Choroszcz

  • Praca Choroszcz
  • Asystent Choroszcz
  • Choroszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377