Statutory Compliance Office with French
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Razem z naszym Klientem, światowym liderem dostarczającym zintegrowane systemy informatyczne poszukujemy Statutory Compliance Office with French.

Firma oferuje duże możliwości rozwoju zawodowego z możliwością długofalowej współpracy we wspierającym i motywującym środowisku.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse / księgowość / ekonomia lub pokrewne)
  • kilkuletnie doświadczenia w pracy w finansach (mile widziane doświadczenie z środowiska SSC lub biura rachunkowego)
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (B2/C1)
  • znajomość systemów ERP (znajomość Oracle będzie dodatkowym atutem)
  • chęci do dalszej nauki i rozwoju zawodowego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • hybrydowy model pracy (2-3 dni z biura w tygodniu) po stacjonarnym okresie wdrożenia
  • pakiet benefitów składający się z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, platformy kafeteryjnej i karty lunchowej
  • podróże do innych krajów w czasie przygotowywania sprawozdań finansowych

Zadania

  • wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca
  • sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF
  • rozliczanie kont księgowych
  • współpraca z firmą doradczą -weryfikowanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, IFT, PIT i inne)
  • współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • lokalne raportowanie
  • optymalizacja procesów finansowych w firmie

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836