Start w korporacji: German speakers!
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HAYS
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1185777

Dla naszych międzynarodowych klientów poszukujemy obecnie kandydatów na stanowiska juniorskie w obszarze Customer Service, Administracji, HR oraz Finansów/Księgowości.

Jeśli czujesz się swobodnie podczas komunikacji w języku angielskim i niemieckim oraz chcesz nabrać doświadczenia pracy w środowisku międzynarodowym lub wykorzystać umiejętności nabyte podczas stażów — zaaplikuj!

Wymagania:

  • Język angielski - min. B2, najlepiej B2+/C1
  • Język niemiecki - min. B2, najlepiej B2+/C1
  • Chęć rozwoju lub rozszerzenia swoich umięjętności w Customer Service / Administracji / HR / Finansach i Księgowości
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe lub odbyte staże (np. w ramach studiów)

Mile widziane:
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (np. Excel - pivots, vlookups)
  • Znajomość oprogramowania ERP (np. SAP)
  • Dedykowane kursy (np. księgowość dla początkujących, zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja biura)

Oferta:
  • Praca hybrydowa z biurem w Krakowie
  • Wynagrodzenie, widełki: 6 000 - 8 000 PLN brutto
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, inne
  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą — najczęściej na start umowy na 3 lub 6 miesięcy
  • Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku — obecnie brak możliwości ofert na część etatu lub pracy weekendowej
  • Szkolenia wdrożeniowe lub uzupełniające

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293