Starszy wartownik - konwojent w Służbie Ochrony Biblioteki Narodowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Biblioteka Narodowa
13. 9. 2024

Rekrutacja na stanowisko: starszego wartownika-konwojenta w Służbie Ochrony Biblioteki Narodowej w Warszawie

Miejsce pracy: Warszawa
Od kandydatów oczekujemy:

  • wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej;
  • legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni;
  • dobrej znajomości przepisów związanych z ochroną osób i mienia;
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (WSO, SUFO);
  • umiejętności pracy w zespole;
  • sumienności, odpowiedzialności, komunikatywności, dyspozycyjności;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • dobrej umiejętności obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office, urządzenia peryferyjne).

Zakres obowiązków zgodnie z:

  • ustawą o ochronie osób i mienia;
  • rozporządzeniem w sprawie wewnętrznych służb ochrony;
  • wewnętrznymi regulacjami pracodawcy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę;
  • zatrudnienie w równoważnym systemie czasu pracy (praca w trybie 12/24 i 12/48);
  • wynagrodzenie zasadnicze 5 500 zł (brutto);
  • dodatek stażowy (1% od wynagrodzenia zasadniczego, za każdy rok pracy udokumentowany w świadectwie pracy, maksymalnie do 20%);
  • dodatek nocny (obliczany zgodnie z art. 1518 Kodeksu pracy);
  • premia uznaniowa;
  • pakiet świadczeń socjalnych zgodnie z Regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”).

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836