Starszy Tester Automatyzujący
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
1dea
10. 8. 2024

Poszukujemy doświadczonego Testera Automatyzującego, który będzie odpowiedzialny za planowanie, rozwój, zarządzanie i wykonywanie automatycznych testów oprogramowania.

Warunki zaangażowania:

Branża projektu: Consulting IT

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)

Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Stawka B2B (ustalana indywidualnie): 120 - 135 PLN netto + VAT / h

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Rozmowa projektowo-techniczna z Tech Leaderem Projektu u Klienta (~ 60 min)
  • (opcjonalnie) Dodatkowa rozmowa techniczna z 1-2 osobami z teamu projektowego ze strony Klienta (~1,5 h)
  • Decyzja o podjęciu współpracy

Zakres obowiązków

  • projektowanie i wdrażanie frameworków automatyzacji testów
  • utrzymywanie skryptów testowych
  • analiza oraz raportowanie wyników testów

Wymagania

  • Minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia w automatyzacji testów
  • Solidne doświadczenie praktyczne z Java, SQL, Selenium, JUnit, REST API
  • Znajomość Azure | AWS, SoapUI, JMeter/Loadrunner, Maven, Cucumber, Jenkins
  • Wiedza i doświadczenie we wdrażaniu środowisk CI/CD
  • Kluczowy angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (B2+)

Mile widziane:

  • Certyfikat ISTQB
  • Doświadczenie i wiedza z różnych frameworków automatyzacji testów
  • Doświadczenie w tworzeniu frameworków automatyzacji testów
  • Doświadczenie w metodyce Agile

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648