Starszy Technolog - Inżynier/Technik Elektryk (Zespół Przygotowania Produkcji)
  • Sobin, ul. Wiertnicza 1
dolnośląskie, Sobin, ul. Wiertnicza 1, dolnośląskie, Polska
MERCUS Logistyka sp. z o.o.
28. 9. 2024

Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 30 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności. - producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i koordynowanie projektów technicznych,
  • Czynny udział w uruchomieniach wiązek prototypowych,
  • Współpraca z działem produkcyjnym w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych,
  • Szkolenie personelu w zakresie wdrażanych technologii,
  • Współtworzenie standardów dokumentacji, procedur i instrukcji,
  • Udział w analizie reklamacji, opracowaniu raportów 8D, FMEA, Planów Kontroli itp.

Wymagania:

  • wykształcenie – średnie lub wyższe o kierunku elektrotechnika lub robotyka, mechatronika, elektryka,
  • wymagany staż - 12 miesięcy,
  • Znajomość Office, CAD, rysunku technicznego, schematów elektrycznych oraz doświadczenie projektowe,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Sumienność, terminowość i kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespołach projektowych.

Mile widziane:

  • Znajomość technologii i procesów produkcji wiązek elektrycznych,
  • Wiedza z zakresu prefabrykacji szaf sterowniczych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (nagroda urlopowa, nagroda świąteczna, nagroda jubileuszowa, odprawa emerytalno-rentowa zgodnie z ZUZP),
  • Pakiet benefitów socjalnych (dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, ekwiwalent na pokrycie wydatków szkolnych, pożyczki na cele mieszkaniowe, dofinansowanie do imprez turystycznych, rekreacyjno-sportowych oraz kulturalno-oświatowych),
  • Abonamentowa opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Szkolenia,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • Karta Multisport lub Medicover,
  • Pracowniczy Program Emerytalny.

  • Praca dolnośląskie
  • Elektryk dolnośląskie
  • Technik dolnośląskie
  • Inżynier dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291