Starszy technik / Starsza techniczka ds. budowlanych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Politechnika Wrocławska
11. 4. 2024

Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prostych prac budowlanych na Wydziale Chemicznym.

Zakres obowiązków:

  • prace budowlane związane z renowacją pomieszczeń, w tym: malowanie, szpachlowanie, zabudowa G-K (szachty techniczne),
  • prowadzenie książki rozchodu powierzonych materiałów,
  • udział przy montażu, demontażu oraz transporcie aparatury i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, sumienność,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, z pensją zawsze na czas,
  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe),
  • atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (dofinansowanie kursów językowych i studiów, certyfikowanych szkoleń specjalistycznych, zajęcia sportowe),
  • możliwość udziału w konferencjach i spotkaniach z naukowcami,
  • możliwość zaangażowania w inicjatywy charytatywne i działania integracyjne (m.in. Bieg Rektora, Bieg Firmowy, Impreza Mikołajowa),
  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta.

  • Praca Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Technik Wrocław
  • Technik odlewnictwa Wrocław
  • Technik awionik Wrocław
  • Technik kelner Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik weterynarii Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448