Starszy Sprzedawca - Kasjer /Sprzedawca - Kasjer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
telekadra
22. 10. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko Starszy Sprzedawca - Kasjer / Sprzedawca - Kasjer Kluczowym elementem pracy będzie dbanie o zgodność funkcjonowania sklepu z obowiązującymi procedurami i standardami.
Zakres obowiązków: Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta Dbanie o funkcjonowanie sklepu zgodnie z procedurami Przygotowanie i umieszczenie prawidłowych oznaczeń cenowych Zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz jego obrębie Odpowiedzialność za realizację codziennych zadań
Wymagania: Umiejętność pracy pod presją czasu Uczciwość i punktualność Książeczka sanepidowska Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagana Możliwość pracy na stanowisku Starszy Kasjer w przypadku posiadania doświadczenia w koordynowaniu zespołem w branży handlowej
Warunki zatrudnienia: Umowa: 3 miesiące na okres próbny, później UoP Wynagrodzenie: 3392 zł netto / 4400 zł brutto miesięcznie + Dodatki (Nagroda za obecność, Premia miesięczna zależna od wyników operacyjnych) Zasilenie świąteczne w postaci e-kodów Możliwość rozwoju i awansu Godziny pracy: Zmienny system pracy (Pon 4:00- 14:30 . wt – sob 5:00-14:30 ; popołudnie 14:00-23:30; pracujemy 4-5 dni w tygodniu) Szkolenia: BHP, obsługa kasy fiskalnej, wdrożenie stanowiskowe Miejsce pracy : Biedronka Kokotów

  • Praca Kraków
  • Sprzedawca Kraków
  • Kasjer Kraków
  • Kasjer biletowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699