Starszy Specjalista w Dziale Aplikacji Kadrowo-Płacowych (Obszar IT)
  • Plock
Płock, Plock, Masovian Voivodeship, Polska
ORLEN S.A.
26. 9. 2024

Starszy Specjalista w Dziale Aplikacji Kadrowo-Płacowych (Obszar Informatyki)​

Opis stanowiska:

  • Rozwój i bieżące utrzymanie (z elementami technicznymi) rozwiązań informatycznych w środowisku SAP w obszarze kadr, szkoleń i rozwoju oraz płac
  • Opracowywanie wymagań rozwojowych dla nowoczesnych rozwiązań informatycznych w skomplikowanym środowisku biznesowym z wykorzystaniem najnowszych technologii dostępnych obecnie na rynku
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze SAP w ramach wspólnego standardu procesowego w obszarach kadr, szkoleń i rozwoju oraz płac
  • Udział w projektach informatycznych – jako członek lub koordynator zespołu projektowego
  • Współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych w zakresie wdrażanych rozwiązań, w tym zarządzanie dostawcami oraz opracowywanie dokumentacji i wytycznych dla programistów
  • Współpraca z obszarami biznesowymi, głównie obszarem HR
  • Współpraca z konsultantami innych modułów SAP w zakresie rozwiązań i integracji międzymodułowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane IT lub ekonomiczne
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności, ze szczególnym uwzględnieniem pracy w środowisku SAP w obszarze kadr, szkoleń i rozwoju oraz płac
  • Doświadczenie oraz umiejętność w zakresie analizy informacji i wymagań biznesowych
  • Znajomość funkcjonalności i zagadnień technicznych z zakresu modułów kadrowo-płacowych
  • Znajomość pakietu Office, zwłaszcza Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i umiejętność czerpania z różnych perspektyw

Mile widziane

  • Znajomość języka programowania ABAP w stopniu umożliwiającym analizę i diagnozę problemów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)
  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
  • Program wspierający rodzinę
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Płock
  • Administrator IT Płock
  • Specjalista SEO Płock
  • Specjalista SEM Płock
  • Pracownicy uczelni w Polsce Płock
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Płock
  • Doradca podatkowy w Polsce Płock
  • Specjalista ds. Sprzedaży Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836