Starszy Specjalista Usprawnień Produkcyjnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polpharma Biologics
27. 9. 2024

Jesteś doświadczonym specjalistą z pasją do optymalizacji procesów? Chcesz wpływać na jakość i efektywność produkcji leków w dynamicznym środowisku biotechnologicznym? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie!

W Polpharma Biologics szukamy Starszego Specjalisty Usprawnień Produkcyjnych, który będzie odgrywał kluczową rolę w identyfikowaniu i wdrażaniu zmian w naszych procesach produkcyjnych. Twoim celem będzie nie tylko obniżenie kosztów, ale przede wszystkim zwiększenie efektywności, jakości oraz bezpieczeństwa operacji produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Analiza i optymalizacja istniejących systemów produkcyjnych w celu zidentyfikowania obszarów wymagających usprawnień.
  • Opracowywanie planów doskonalenia procesów, w tym dobór sprzętu, optymalizacja przepływu pracy oraz efektywne wykorzystanie materiałów i zasobów.
  • Bliska współpraca z Zespołem Produkcyjnym w poszukiwaniu możliwości usprawnień i promowaniu kultury ciągłego doskonalenia.
  • Udział w GEMBA WALKS na produkcji, monitorowanie postępów wdrażanych projektów oraz bieżących wyników.
  • Współpraca z Zespołem Utrzymania Ruchu w celu opracowania skutecznego planu napraw i konserwacji prewencyjnej.
  • Zapewnienie prawidłowego montażu i użytkowania programów oraz urządzeń mechanicznych.
  • Wspieranie działań związanych z walidacją systemów i kwalifikacją wyposażenia.
  • Proponowanie i wdrażanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) oraz rozwijanie narzędzi do zarządzania wizualnego.
  • Pełnienie roli DI Championa obszaru produkcji, z entuzjastycznym podejściem do coachingu i motywowania zespołu.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe: biotechnologia, chemia, farmacja lub pokrewne.
  • Znajomość przynajmniej jednego z obszarów: procesy upstream (USP), downstream (DSP), media i bufory.
  • Co najmniej 7 lat doświadczenia w operacjach lub produkcji, najlepiej w branży farmaceutycznej.
  • Praktyczna znajomość zasad Lean, Six Sigma lub innych narzędzi ciągłego doskonalenia.
  • Coachingowe usposobienie z umiejętnością motywowania i inspirowania zespołu do osiągania lepszych wyników.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz j.polskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku, w którym Twoje działania mają realny wpływ na produkcję leków.
  • Zdobycie kompetencji przyszłości, które będą unikatowe w Twoim doświadczeniu;
  • Pracę wśród światowej klasy ekspertów z największych globalnych firm biotechnologicznych;
  • Umowę o pracę;
  • 8 godzinny system pracy bez pracy zmianowej;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Pakiet relokacyjny – dofinansowanie zmiany miejsca zamieszkania;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Premię roczną;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Wczasy ,,pod grusza
  • I wiele innych…

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210