Starszy Specjalista Uczenia Maszynowego (Machine Learning Engineer)
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Asseco Business Solutions S.A.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres zadań:

  • Opracowywanie nowatorskich metod rozpoznawania obrazów, dostosowanych do cyfryzacji produktów na platformach stacjonarnych i mobilnych.
  • Projektowanie i wdrażanie innowacyjnych technik uczenia maszynowego, takich jak visual search i few-shot learning, korzystając z danych syntetycznych.
  • Zarządzanie projektami mającymi na celu skuteczne identyfikowanie tysięcy obiektów na obrazach.
  • Liderowanie zespołem naukowym w celu ciągłego udoskonalania metod i rozwiązań.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe z informatyki, matematyki, fizyki lub pokrewne.
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy związanej z rozpoznawaniem obrazów lub badaniami w dziedzinie wizji komputerowej.
  • Znajomość aktualnych badań i metod w dziedzinie detekcji obiektów, wyszukiwania podobieństw, uczenia transferowego.
  • Dobra umiejętność komunikacji pisemnej i ustnej.
  • Precyzja i dbałość o szczegóły.
  • Biegłość w korzystaniu narzędzi do uczenia maszynowego jak PyTorch, TensorFlow, Keras.

Nasza oferta:

  • Stabilna praca w renomowanej firmie.
  • Pakiety zdrowotne i ubezpieczeniowe.
  • Programy wsparcia aktywności fizycznej, np. FitProfit.
  • Rozwój osobisty poprzez szkolenia i dofinansowania edukacyjne.
  • Benefity wakacyjne i możliwość korzystania z przyczep kempingowych.
  • Spotkania integracyjne i pikniki rodzinne.
  •  Komfortowe warunki pracy z osobistą przestrzenią i chill room’em.
  • Wsparcie akcji charytatywnych.

Zapewniamy wszechstronne wsparcie i otoczenie, które sprzyja zarówno profesjonalnemu jak i osobistemu rozwojowi.

  • Praca Lublin
  • Specjalista SEO Lublin
  • Specjalista SEM Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567