Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Raportowania Finansowego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Kredyt Inkaso S.A.
29. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie raportowania spółek grupy kapitałowej
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych
  • Weryfikacja rozliczeń wewnątrzgrupowych
  • Sporządzanie/weryfikacja pakietów konsolidacyjnych
  • Przygotowywanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, w tym w formacie ESEF
  • Współpraca z audytorem
  • Raportowanie na potrzeby podmiotów zewnętrznych (np. GUS i NBP)

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej
  • Doświadczenie w konsolidacji sprawozdań finansowych
  • Doświadczenie w dziale sprawozdawczości spółki notowanej na GPW lub w audycie
  • Doświadczenie w raportowaniu wg ESEF
  • Zaawansowana umiejętność obsługi MS Excel, MS Word, MS Power Point
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, należącej do liderów w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy – stawiamy na partnerstwo i otwartą komunikację
  • Prywatny pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, program poleceń pracowniczych, budżet integracyjny, 2 godziny wolnego z okazji urodzin, dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit
  • Pracę w modelu hybrydowym – pracujemy 5 dni w miesiącu w biurze w jednej z naszych lokalizacji. Pracujemy w czterech lokalizacjach w Polsce (Warszawa, Lublin, Wrocław, Zamość)

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291